Закон про три посилки відстрочили на рік
Загрузка плеера...

Скандальний закон "про три посилки з-за кордону" відстрочили на рік. Таким чином обмеження на пересилання в міжнародних поштових та експрес-відправленнях набудуть чинності 1 січня 2019 року.

Про це йдеться в опублікованому законі "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році".

Однак із 1 січня цього року набули чинності зміни правил безмитного ввезення товарів для людей, які були відсутні в Україні більше доби та в’їжджають на її територію не частіше одного разу на 72 години.

У ручному або супроводжуваному багажі вони можуть ввозити товари сумою до 150 євро і вагою до 50 кг. Через аеропорти ж можна транспортувати посилки загальною сумою до 1000 євро.

При більш частому в’їзді без податків можна ввозити товари на суму до 50 євро.

Нагадаємо, що 8 грудня Верховна Рада України ввела обмеження на безмитне ввезення товарів на територію України при самостійному перетині кордону і поштової пересилки.

У документі передбачено, що люди можуть пересилати міжнародною поштою не більше трьох посилок протягом місяця. Кожна наступна посилка буде обкладатися податком на додану вартість - 20%, митом – 10% та акцизом.

Пізніше провідні поштові оператори в Україні звернулися до Президента Петра Порошенка із проханням накласти вето на цей закон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram