У 2018-му зростають соцвиплати, ціни та тарифи
Загрузка плеера...

З першого січня 2018-го року в Україні підвищується низка соціальних виплат. Прожитковий мінімум зростає на 76 гривень до 1700-т і протягом року буде збільшуватися до 1853-х. Мінімалка – з 3200 до 3723 гривень, на 25% обіцяють підвищення зарплат вчителям. Також набувають чинності деякі норми так званої пенсійної реформи. Пенсіонери, які не мають потрібного стажу або отримують пенсію за інвалідністю і не отримали підвищення з 1 жовтня, будуть мати 1373 гривень замість 949-ти.

Зарплати народних депутатів України з 1 січня 2018-го року зростають до 40-ка тисяч гривень.

Всеволод Степанюк, економіст:

Украине с 1991-го года власть это что-то одно, а люди это что-то другое. И до последнего времени как-то соблюдался такой социально общественный договор, что власть дает населению жить, а население не обращает внимания на то, как власть ворует. Но теперь уже ресурса и на то, и на то нет. Поэтому идет наступление на права общества. Как экономические, так и гуманитарные".

З Нового року зростають не лише соціальні виплати, а й ціна на електроенергію – на 9,5% із подальшим збільшенням. Тариф на фіксований телефонний зв'язок – у середньому на 8,3%. Пересилання поштових відправлень у 2018-му році підвищиться на 16%, а міжнародні подорожчають на третину.

У магазинах підвищуються ціни на тютюнові вироби в середньому на 6 гривень і горілку вітчизняного виробництва. Через зміни до ДСТУ у 2018-му році з продажу зникне молоко другого сорту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram