Конгрес отримав докази злочинів Клінтон
Загрузка плеера...

Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки приховувало злочини екс-держсекретаря Хілларі Клінтон, яка використовувала власний поштовий сервер для таємного листування.

Про це повідомили американські засоби масової інформації з посиланням на представників Республіканської партії в Конгресі.

За словами джерел, Конгрес отримав докази порушення законів з боку Клінтон, коли вона та її помічники передавали секретну інформацію.

Крім того, виявилося, що один із ключових свідків у цій справі дав неправдиві свідчення. Він також витер архів повідомлень Клінтон після того, як конгресмени поставили вимогу надати до нього доступ. При цьому ФБР надало свідку імунітет.

До того ж стало відомо, що бюро готувало заяви про відсутність ознак злочинів із боку Клінтон, коли розслідування ще тривало й редагувало секретні дані на сервері екс-секретаря для уникнення звинувачень.

Нагадаємо, раніше у Конгресі США почали розслідування щодо Клінтон, яка на використовувала особистий поштовий сервер для службового листування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram