Гройсман отримав "під ялинку" 9 мільйонів
Загрузка плеера...

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наприкінці 2017 року збагатився майже на 9 млн грн. Відповідні зміни очільник уряду вніс до єдиного державного реєстру декларацій. Ці гроші Гройсман отримав від продажу нерухомості. Йдеться про вінницьке товариство з обмеженою відповідальністю "Магігранд". Кінцевим бенефіціаром компанії була зазначена дружина прем'єр-міністра. За відчуження нерухомості родина Гройсмана отримала 8,8 мільйонів.

Відзначимо, що загалом після подання декларації про доходи у 2016 році Володимир Гройсман ще сім разів вносив до реєстру повідомлення про зміни у майновому стані, загальна величина цих матеріальних здобутків прем'єра – майже 10 млн грн. До цього слід додати 17,5 млн грн доходів, які були початково вказані у декларації прем'єра. Це гроші, одержані Гройсманом і його дружиною.

Тим часом батько Гройсмана заробив понад півмільйона гривень від здачі майна в оренду. Крім того, родина прем'єра зберігає мільйон доларів та понад 20 мільйонів гривень на банківських рахунках та готівкою. Раніше очільник уряду стверджував, що заробив ці гроші завдяки підприємницькій діяльності (ще до того, як почав займатись політикою).

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram