Трилер із заручниками у Харкові завершився хепі-ендом
Загрузка плеера...

У Харкові 30 грудня чоловік із саморобним вибуховим пристроєм захопив у заручники 11 людей, що перебували у відділенні "Укрпошти" на вулиці Шевченка. За інформацією деяких джерел, це перший випадок подібного правопорушення за всю історію незалежної України.

Терорист не висунув поліціянтам, що прибули на місце події, жодних вимог. У ході переговорів керівництву харківського управління МВД вдалося вмовити його відпустити двох дітей та трьох жінок, одна з яких – похилого віку. Тим часом працівникам карного розшуку вдалося ідентифікувати екстреміста. Завдяки цьому було складено його психологічний портрет, а до переговорів погодився долучитися батько чоловіка.

Близько 19 години спецпризначенці штурмували будівлю. Операція була ускладнена тим, що вікна та двері приміщення заґратовані. Проте, на щастя, порушника вдалося затримати без жодних втрат, жертв та постраждалих. Фото терориста оприлюднив на своїй сторінці у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян. Ним виявився раніше судимий 40-річний житель міста, який вів антисоціальний спосіб життя. За вчинений злочин чоловікові загрожує 15 років позбавлення волі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram