Міносвіти перевірить університетські домени
Загрузка плеера...

Міністерство освіти і науки зобов'язало вищі навчальні заклади обмежити доступ до сайтів з доменами "ru" і "ру" (латинкою і кирилицею). Фотографію відповідного розпорядження оприлюднили ЗМІ.

У документі зазначено, що виконати розпорядження мають керівники університетів, департаментів та підприємств, підпорядкованих Міносвіти. Щоправда, наказом керівництва доступ до ресурсів можуть надати обмеженій кількості співробітників. Крім того, міністерство хоче, щоб працівники освітніх установ не використовували у службових цілях російські сервіси "Mail.ru", "Яндекс" і "Rambler". Керівникам вишів та управлінь освіти доручили провести роз'яснювальну роботу з цього приводу.

У Міністерстві освіти і науки зазначили, що такі дії відповідають Доктрині інформаційної безпеки України, яка була затверджена президентом на початку року.

Нагадаємо, у травні Президент заблокував ряд російських сайтів. До списку заборонених потрапили соцмережі "Вконтакте" та "Одноклассники". У Міністерстві інформаційної політики вирішили внести доповнення до списку заборонених сайтів. Перелік ресурсів обіцяють оприлюднити на початку 2018 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram