Порошенко ліквідував райсуди
Загрузка плеера...

Порошенко підписав Указ про ліквідацію районних судів. Документ передбачає, що натомість мають бути створені нові окружні господарські суди.

В Адміністрації Президента повідомили, що планують застосувати нові правила до судів першої та апеляційної інстанцій. У Порошенка додали, що ліквідація, реорганізація та створення нових судів були передбачені стратегією судової реформи. Це має покращити організацію роботи і зробити більш ефективним фінансування.

У роботі над указом брали участь експерти з Вищої Ради правосуддя. Тут ініціативу похвалили. Голова ВРП Ігор Бенедисюк стверджує, що ліквідація райсудів зробить структуру системи чіткішою.

За словами Порошенка, процес заповнення посад у нових судах вже відбувається. Гарант закликав науковців і адвокатів взяти участь у конкурсі замість того, щоб критикувати систему у соцмережах.

Нагадаємо, раніше адвокати родин Небесної сотні звертались до Президента з проханням не ліквідовувати районні суди. Юристи пояснили, що це суттєво загальмує розгляд справ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram