Генпрокуратура подала апеляцію на вирок Крисіну
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура подала апеляційну скаргу на вирок Шевченківського райсуду Києва щодо Юрія Крисіна, який причетний до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Згідно з інформацією, прокурори вважають, що покарання, яке обрав суд для Крисіна, не відповідає загальним принципам призначення покарання, принципам законності, справедливості та обґрунтованості. А також не є достатнім і необхідним для виправлення особи та попередження нових злочинів.

Крім того, в апеляції Генпрокуртура вказує, що таким вироком суд не розкрив повністю суть кримінальних злочинів і ступінь тяжкості злочинів, вчинених Крисіним.

Нагадаємо, 22 грудня Шевченківський райсуд визнав Крисіна винним у хуліганстві із застосуванням зброї та обрав для нього покарання у вигляді 4 років позбавлення волі умовно. Чоловік є фігурантом справи про вбивство Веремія в ніч із 18 на 19 лютого 2014 року.

Водночас прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган на своїй сторінці у Facebook повідомила, що Генпрокуратура просить ухвалити новий вирок, яким призначити Крисіну покарання у вигляді шести років позбавлення волі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram