Огляд топ-подій тижня від NewsNetwork: з 25 по 29 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підготував черговий випуск "Top Tidings Of The Week"! Це огляд топ-подій тижня, які відбувалися у політичному, економічному, культурному житті України та всього світу.

Вашій увазі огляд подій за період з 25 по 29 грудня 2017 року:

В Одесі осквернили єврейські будівлі

В Одесі вандали залишили образливі написи антисемітського характеру на стінах пам’ятних для єврейського населення міста споруд. Злочинці використали нацистську символіку, а також гасла ультраправої течії українського націоналізму.

Гонтарева не працює, але багатіє

Голова НБУ Валерія Гонтарева задекларувала майже 85 млн гривень за продаж своєї частки в інвестиційній компанії ICU. Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані чиновниці було оприлюднено 24 грудня.

Князєв доповів про стан розслідування резонансних справ

Голова Національної поліції Сергій Князєв відзвітував щодо підсумків роботи відомства у 2017-му році. Результатами розслідування резонансних справ керівник відомства похвалитися не зміг.

Опубліковано законопроект про антикорупційний суд

На сайті ВР опублікували президентський законопроект про антикорупційний суд, що визначає правила його роботи та вимоги до суддів. В Transparency International заявили, що деякі положення президентського законопроекту не відповідають рекомендаціям Венеціанської комісії.

Луценко шкодує про публічну "війну з НАБУ"

Генпрокурор Юрій Луценко розповів про зустріч з керівником НАБУ Артемом Ситником. В обох відомствах нібито шкодують про публічне зведення рахунків.  Очільник ГПУ визнав, що було зроблено ряд помилкових заяв.

На Донбасі відбувся великий обмін полоненими

На лінії розмежування неподалік Горлівки пройшов обмін полоненими між Україною та псевдореспубліками "ЛНР" і "ДНР", що став наймасштабнішим від початку конфлікту на Донбасі. Звільнених співвітчизників зустрічав Президент України Петро Порошенко.

У 2017-му проблеми українців знову не вирішено

Більшість українців вважають, що у 2017-му році країна розвивалася у неправильному напрямку. Такі результати соціологічного дослідження оприлюднив Фонд "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва".

Столичний суд став на бік Матіоса

Окружний адмінсуд Києва вирішив відхилити позов проти головного військового прокурора Анатолія Матіоса щодо закриття інформації про майновий стан співробітників підконтрольного йому відомства. Після тривалого розгляду служителі Феміди не знайшли ознак будь-яких порушень і закрили справу.

Генпрокурор знає про головні джерела корупції

Юрій Луценко заявив, що викорінити корупцію в Україні можна, змінивши ситуацію у трьох сферах: на державних підприємствах, митниці та в розподілі надр. Водночас генпрокурор не уточнив, що йому заважає вже зараз наводити порядок у державі.

Президент дав старт медреформі

Президент Порошенко підписав закон "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів", відкривши шлях до впровадження медичної реформи, ініційованої в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram