Apple намагається зам’яти "батарейковий скандал"
Загрузка плеера...

Злива судових позовів від користувачів змусила компанію Apple зробити крок, на який вона наважується вкрай рідко, – публічно вибачитися. Найвідоміша корпорація світу опублікувала офіційну заяву щодо так званого "батарейкового скандалу".

Як стало відомо раніше цього тижня, купертинцові навмисно програмним чином сповільнюють швидкодію iPhone зі старими акумуляторами. Багатьох людей обурив той факт, що Apple не повідомляє про це потенційним покупцям. Від Тіма Кука та його підлеглих почали вимагати не лише пояснень, але й величезних грошових компенсацій.

У офіційному релізі Apple просить у користувачів вибачення за те, що підірвала їх довіру. Компанія має намір вжити кількох заходів для демонстрації своєї лояльності. Перш за все, вартість заміни батареї у iPhone 6 та новіших моделей поза гарантійним випадком відтепер становитиме не 79, а 29 доларів. Зниження ціни більш ніж вдвічі – небачена розкіш від "яблучної" корпорації. По-друге, наступного року у операційній системі iOS з’явиться програмне забезпечення, яке надасть власникові ґаджету більшу інформацію щодо зношеності акумулятора та його впливу на роботу смартфона.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram