Луценко вчепився в нардепа Довгого
Загрузка плеера...

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що прокуратура Києва відкрила провадження проти народного депутата Олеся Довгого. Голова ГПУ пояснив, що правоохоронці зробили це після того, як антикорупційні органи припинили розслідування проти парламентарія.

На своїй сторінці у Facebook Луценко заявив, що працівники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ухвалили неприйнятне рішення. Кримінальне провадження проти нардепа закрили у зв'язку з неможливістю "встановити достатні докази для доведення винуватості особи". Крім того, прокурори САП вичерпали можливості для одержання нових доказів.

Юрій Луценко вважає, що доказів у справі Довгого вистачає, адже саме на підставі них з парламентарія було знято депутатську недоторканність. Крім того, голова ГПУ впевнений, що за п'ять місяців правоохоронці могли й відшукати необхідні факти.

У Спеціалізованій антикорупційні прокуратурі звинуватили генпрокурора у надмірній емоційності та назвали його заяви передчасними. Працівники Холодницького стверджують, що перед тим, як звинувачувати колег, Луценко мав би ознайомитись з матеріалами справи. У САП нагадали, що прокуратура Києва уже бралась за розслідування справи проти Довгого, проте через рік роботи передала матеріали Національному антикорупційному бюро України.

Сам нардеп Довгий закликав генерального прокурора зупинитись і спрямувати свої зусилля на "будівництво завтрашнього дня". На думку парламентарія, голова ГПУ намагається помститися за минулі образи, зловживаючи своїм становищем.

Нагадаємо, правоохоронці вважають, що Олесь Довгий причетний до незаконного відчуження земельних ділянок загальною площею майже у 1,5 тис. га.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram