Президент Італії розпустив парламент
Загрузка плеера...

У четвер, 28 грудня, президент Італії Серджо Маттарелла розпустив парламент. Прийнявши це рішення, очільник країни офіційно дав старт новій виборчій кампанії.

Згідно з підписаним Маттареллою указом, нові довгострокові парламентські вибори мають відбутися не пізніше квітня 2018 року. Попередньо їх призначили на 4 березня.

Президент заявив, що відповідно до конституції Італії, парламент необхідно було розпустити. Уже завершився п’ятирічний термін роботи, тож час визначатися з новим складом.

Водночас, нинішній прем’єр-міністр Паоло Джентілоні наголосив, що не покине свою посаду до проведення виборів.

Згідно з опитуваннями, італійці підтримують популістичну партію "Рух п’яти зірок". ЇЇ очолює комік і блогер Беппе Гріло. Багато людей планує голосувати й за представників правлячої Демократичної партії.

Та найбільше голосів може отримати правий альянс. У нього входять партія колишнього прем’єра Сільвіо Берлусконі "Вперед, Італія", євроскептики із партії "Ліга Півночі" і права партія "Брати Італії – Національний альянс".

Нагадаємо, що останні вибори в італійський парламент відбулися у 2013 році. За цей час у країні вже змінилось три прем’єр-міністри.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram