Джима дебютувала в Різдвяній гонці 5 місцем
Загрузка плеера...

World Team Challenge, більше відомий під назвою Різдвяна гонка, – найбільш престижні виставкові змагання у світовому біатлоні. Проте цього року багатьом спортсменам топ-рівня їхати до Гельзенкірхена не захотілося, адже попереду Олімпійські ігри, до яких треба посилено готуватися. Тож за іменами захід вийшов не таким гучним, як зазвичай. Втім, атмосфера на арені "Ауф-Шальке" від цього не постраждала.   

На жаль, інтрига щодо переможця померла надто рано. Російський дует Катерина Юрлова і Олексій Волков впевнено виграв мас-старт і не залишив суперникам жодного шансу у переслідуванні. Чехи та австрійці піднялися на другу та третю сходинку п’єдесталу пошани відповідно.

А от наша Юлія Джима, що виступала у тандемі з бельгійцем Міхаелем Рьошем, запам’яталася вражаючим камбеком. Через погану стрільбу Рьоша українська дебютантка Різдвяної гонки посідала останнє, десяте місце після мас-старту. Але у персьюті Юля зібралася і ще й партнера свого змогла мотивувати на кращий результат. Тож на фініші Джима й Рьош були п’ятими, випередивши обидві німецькі команди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram