Суд засекретив резонансний вирок щодо Крисіна
Загрузка плеера...

Вирок Шевченківського районного суду Києва щодо керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна щодо причетності до вбивства журналіста В'ячеслава Веремія засекретили. Про це з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень повідомили "Українські новини".

Як зазначили у ЗМІ, текст судового рішення було закрито для загального доступу.

У документі сказано, що інформація заборонена для публікації відповідно до закону України "Про доступ до судових рішень".

Згідно з відповідним пунктом закону, можуть бути закриті у судових рішеннях відомості, що містять інформацію для забезпечення захисту якої розгляд справи або вчинення окремих процесуальних дій відбувалися на закритому засіданні суду.

Нагадаємо, Шевченківський районний суд Києва дав Крисіну 4 роки позбавлення волі умовно за причетність до вбивства журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія.

Згодом у Києві на Майдані Незалежності понад 500 журналістів та громадських активістів мітингували проти цього вироку суду і вимагали справедливого рішення.

Водночас суддя Шевченківського райсуду Києва Олег Лінник заявив, що призначив умовне покарання підозрюваному, бо діяв у межах пред'явленого обвинувачення, у якому не зазначено, що Крисін збирав людей для нападу на учасників Євромайдану.

Суддя також наголосив, що вважає умовний термін "абсолютно справедливим".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram