Керівник "Укроборонпрому" клянеться, що не винен
Загрузка плеера...

Керівник державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов заявив, що не винен у заборгованості перед працівниками Миколаївського суднобудівного заводу.

За словами посадовця, вона виникла через ігнорування Кабінетом Міністрів прохань держконцерну щодо відшкодування коштів за утримання недобудованого ракетного крейсера. Підприємство утримувало його на плаву самостійно з лютого 2015 року. Коли вже завод не зміг виділяти гроші на корабель то фінансування призупинили.

Керівник концерну наголосив, що до Кабміну відправляли листи та проекти рішень з детально прописаними пропозиціями вирішення цієї проблеми. Але відповіді не було.

Романов так і не повідомив, чи подаватиме у відставку. Проте заявив, що оцінка його роботи не перебуває в компетенції прем’єр-міністра, а коментувати цю ситуацію має лише той, хто приймав на роботу.

Раніше повідомлялося, що Володимир Гройсман ініціював відставку керівника "Укроборонпрому". Причиною такої заяви стала заборгованість із виплати заробітної плати співробітникам державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод", який входить до складу держконцерну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram