Списки звільнених полонених досі уточнюють
Загрузка плеера...

Звільнені з полону самопроголошених республік українці повернулися до Києва. Вночі 27 грудня два літаки з колишніми полоненими приземлилися в аеропорту "Бориспіль ", де їх зустріли кілька сотень людей.

Разом зі звільненими бранцями прилетіли також президент Петро Порошенко, який зустрів хлопців ще біля лінії зіткнення, та інші посадовці, котрі брали участь в обміні.

Зазначимо, родичі та друзі чекали в аеропорті повернення наших після обміну понад 8 годин.

Уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко заявила, що з полону повернули 73 українці. Наразі в офіційному списку звільнених вказано лише 59 осіб, прізвища ще 14 людей уточнюються. Водночас голова Служби безпеки України Василь Грицак зазначив, що в полоні бойовиків залишаються заручниками ще 103 особи.

Росіян, яких готували до обміну заручниками, не повернули, а доправили назад в СІЗО. Президент пояснив, що їх мінятимуть на українських в'язнів, що знаходяться на Росії

Також стало відомо, що під час обміну заручниками колишній мер Торецька Володимир Слєпцов, якого мали передати представникам тимчасово окупованих територій, передумав повертатися і сховався в автобусі. Він вирішив і надалі відбувати покарання в Україні.

Нагадаємо, 27 грудня завдяки особистим зусиллям Віктора Медведчука відбувся наймасштабніший за всю історію конфлікту на Донбасі обмін полоненими.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram