Дєєва відповіла недоброзичливцям
Загрузка плеера...

Міністр внутрішніх справ прокоментував відставку своєї заступниці Анастасії Дєєвої. Арсен Аваков подякував екс-чиновниці за гарну роботу і наголосив, що вона чудово справлялася з усіма поставленими завданнями.

Сама ж Анастасія Дєєва зауважила, що планує далі працювати у проектах, які пов’язані з гендерною рівністю, захистом жінок та дітей. А всім критикам екс-заступник міністра внутрішніх справ порадила вставати з дивана і розвиватися, щоб культура суспільства не зводилася до банальних "туалетних" жартів та зради.

Нагадаємо, що в середу, 27 грудня, уряд ухвалив відставку Анастасії Дєєвої з МВС. У Кабміні наголосили, що заступницю міністра звільнили за власним бажанням.

Як відомо, у міністерство Дєєву взяли більше року тому у 24-річному віці без проведення обов’язкового конкурсу. Із семи років її трудового стажу, 6 склало навчання в університеті.

Повідомлялося, що на посаді в МВС екс-чиновниця отримувала немалі зарплати. Приміром, за вересень цього року молодій заступниці нарахували 56 тисяч гривень. Її платня була на 7 тис. грн більшою, ніж у самого міністра внутрішніх справ.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram