Одесити хочуть тепла
Загрузка плеера...

У середу, 27 грудня, в Одесі мітингували жителі будинків, у яких досі не увімкнули опалення. Активісти перекрили дорогу і вимагали негайного вирішення проблеми.

Люди розповіли, що тепло вимкнули ще у лютому 2017-го. Прийшов новий опалювальний сезон, а в квартирах досі холодно. до того ж, частково вимикають і водопостачання.

За словами активістів, котельня, яка обслуговує їх будинки, раніше перебувала у власності заводу керамічних виробів. Тепер вона приватна. Її власник призупинив постачання тепла у п’яти багатоповерхівках, де проживає близько 800 людей, через їх борги.

За словами керівництва районної адміністрації, власник котельні заборгував "Нафтогазу" 900 тис грн. через це держкомпанія не дозволяє розпломбувати котельню.

Якщо люди, які заборгували за комунальні послуги, сплатять близько 280 тис. грн, тепло увімкнуть. інакше це питання начебто вирішити неможливо.

Голова райради запевнив жителів, що питання обговорить керівництво житлово-комунального господарства міста, також поспілкуються із власником котельні, який наразі перебуває в Києві.

Люди вислухали завіряння та розійшлися. але заявили, що збиратимуться знову, поки у їх домівках знову не буде тепло.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram