В Єрусалимі з’явиться станція імені Трампа
Загрузка плеера...

На знак вдячності Дональду Трампу за визнання Єрусалима столицею Держави Ізраїль у Святому місті може з’явитися залізнична станція, що носитиме ім’я американського президента. З такою ініціативою виступив ізраїльський міністр транспорту Ісраель Кац.

Навесні 2018 року має бути завершена швидкісна лінія, яка з’єднає Тель-Авів з Єрусалимом. Її будівництво тривало ще з самісінького початку століття. Чиновник пропонує протягнути залізницю від вокзалу далі до Старого міста. Для цього доведеться вирити 3-кілометровий тунель, який пройде прямо під Храмовою горою. Проект може здатися неймовірним, проте інфраструктурні відомства Ізраїлю переконують, що мали справу і з більш складними завданнями.

Вихід зі станції імені Трампа буде максимально наближений до Стіни плачу. До речі, республіканець став першим президентом Сполучених Штатів, який особисто відвідав цю святиню вірян-іудеїв. Це сталося у травні під час державного візиту. Трохи більше ніж півроку потому Дональд Трамп, незважаючи на величезний тиск світової спільноти, офіційно заявив про те, що посольство США переїде з Тель-Авіва до Єрусалима. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram