Українці завойовують ринок стартапів
Загрузка плеера...

2017 рік видався дуже вдалим для українських компаній-стартапів. Одразу кільком вітчизняним проектам вдалося "підірвати" Kickstarter, зібравши величезні суми коштів на розвиток, а вже відомі фірми допрацювали та поліпшили свою продукцію.

Одна з найбільш помітних новинок – смарт-кулон Senstone. Розробник Назар Федорчук позиціонує своє дітище як перший у світі переносний аудіонотатник, не прив’язаний до Інтернету. За допомогою пристрою, зробленого у вигляді біжутерної прикраси, можна записувати голосові повідомлення, які потім у застосунку для телефонів легко перетворюються на текст. Краудфандингова кампанія Senstone зібрала майже 400 тисяч доларів, причому очікувану суму у 50 тисяч було отримано усього за 36 годин.

Не менш успішним виявився Jollylook – єдиний у світі фотоапарат, що робить миттєві знімки без жодної електроніки. Дизайн нагадує найперші класичні камери, а у конструкції використані лише ті матеріали, які не шкодять природі і легко розкладаються. Житель Запоріжжя Олег Халіп, якому належить ідея створення Jollylook, не має відбою від клієнтів: черга на замовлення величезна.

Аж 110 мільйонів доларів інвестицій вдалося залучити компанії Grammarly киян Олексія Шевченка, Максима Литвина та Дмитра Лідера. Їх безкоштовне розширення для браузера та клавіатура для Android-смартфонів стали найкращими в світі інструментами перевірки орфографії. Лише за місяць програма пропонує понад 14 мільярдів виправлень у текстах.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram