СБУ не допускала Станчака до державної таємниці
Загрузка плеера...

Служба безпеки України заявила, що не погоджувала призначення поляка Павела Станчака на пост керівника "Укртрансгазу". Для того, щоб обіймати таку відповідальну посаду, необхідно отримати допуск до державної таємниці.

Наглядова рада "Нафтогазу" ще у серпні вирішила, що "Укртрансгаз" має очолити саме Станчак. Проте тоді силовики стривожились через те, що національну компанію очолить громадянин іншої країни. 26 грудня ЗМІ з посиланням на прес-службу "Нафтогазу" поширили інформацію про те, що правоохоронці вже надали Станчаку дозвільні документи. Втім, в СБУ стверджують, що національна акціонерна компанія навіть не надіслала матеріали для розгляду цього питання. При цьому ініціювати процедуру має саме "Нафтогаз".

У корпорації поки не прокоментували заяву правоохоронців. Нагадаємо, раніше "Укртрансгаз" очолював Ігор Прокопів. На початку року наглядова рада "Нафтогазу" звільнила його через підозру у махінаціях. Таке рішення викликало невдоволення Кабміну. Через певний час Прокопіва призначили заступником міністра енергетики та вугільної промисловості.

Новий керівник "Укртрансгазу" Павел Станчак раніше був технічним директором польської компанії, що займається транспортуванням, розподіленням і зберіганням газу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram