Столичний суд став на бік Матіоса
Загрузка плеера...

Окружний адміністративний суд Києва створив небезпечний прецедент, який може знівелювати будь-які зусилля вітчизняних борців з корупцією. Служителі Феміди вирішили відхилити позов проти головного військового прокурора Анатолія Матіоса щодо закриття інформації про майновий стан співробітників підконтрольного йому відомства.

Електронні декларації прокурорів зникли із сайту НАЗК 14 квітня цього року. Виявилося, що розпорядження прибрати податкові звіти дав особисто пан Матіос. Він заявив, що зробив це нібито з міркувань безпеки. Вже у червні Центр протидії корупції домігся відкриття провадження щодо відповідності дій посадовця чинному законодавству. Після тривалого розгляду суд не знайшов ознак будь-яких порушень і закрив справу. Тож постанова Матіоса залишається чинною.

Виникає питання: а що тепер завадить будь-якому чиновнику прибрати відомості про себе та своїх колег із системи е-декларування, прикриваючись міфічними загрозами власному життю? І який тоді узагалі сенс існування численних антикорупційних органів?

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram