Сьогоднішній склад НАЗК повинен подати у відставку,- expert view
Загрузка плеера...

28 грудня в рубриці "Expert View" від телеканалу NewsNetwork – екс-заступник голови НАЗК Руслан Радецький, який в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork дав експертну оцінку діяльності членів НАЗК. За його словами, потрібно міняти весь апарат, тому що до апарату завели багато людей, які не відповідають тим показникам, щоб розглядати та запобігати корупції.

Руслан Радецький, екс-заступник голови НАЗК:

"Мною були розпочаті перевірки декларацій, але, на жаль, їх результати затверджувались без моєї участі, як члена НАЗК. Відповідно до чинного законодавства, оскільки відсутній член НАЗК, який відповідає, координує та перевіряє е-декларування, то всі перевірки є нелегітимними та не мають правових підстав.

Після того, як я пішов з НАЗК, то, на превеликий жаль жоден із членів не підняв питання про необхідність термінового перерозподілу обов’язків між собою та обрання людини, яка буде відповідати за перевірку е-декларацій, щоб ефективно продовжити всі перевірки. Ми можемо розуміти, що тут є певний умисел членів НАЗК не проводити та не брати відповідальність за перевірки, а пустити все на самоплив.

Тому можна сказати, що цей склад НАЗК повинен подати у відставку, заново провести підбір нових членів та змінити процес їх відбору, тоді, можливо, і спрацює елемент роботи НАЗК. Зокрема потрібно міняти весь апарат, тому що до апарату завели багато людей, які не відповідають тим показникам, щоб розглядати та запобігати корупції".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram