У Німеччині росте число незадоволених Меркель
Загрузка плеера...

Виконувач обов’язків канцлера Німеччини Ангела Меркель недарма відмовилася від варіанту йти на повторні вибори до Бундестагу. Такий висновок можна зробити, ознайомившись з результатами останніх соціологічних досліджень. Агентство DPA виявило, що кожен другий житель країни не хоче, аби лідерка Християнсько-демократичного союзу очолювала уряд до кінця свого четвертого терміну – тобто до 2021 року.

47% респондентів повідомили, що виступають за дострокову відставку Меркель, і лише 36% німців не проти, щоб фрау канцлер втрималася на своїй посаді. Ще у вересні ситуація для неї була значно більш оптимістичною. Тоді число її противників не перевищувало третини населення.

Основною причиною різкого падіння рейтингу називають провал коаліційних переговорів. Меркель не змогла домовитися про формування більшості із "зеленими" та "вільними демократами", тому їй доводиться шукати контакт з партією СДП свого політичного опонента Мартіна Шульца. Наразі Німеччина не має постійного уряду найдовший період часу із завершення Другої світової війни.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram