Дороги Дніпропетровщини захистять вагові комплекси
Загрузка плеера...

У Дніпрі презентували 4 пересувні вагові комплекси для зважування вантажівок і перевірки машин. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міськради.

Мобільні комплекси стоятимуть на в'їзді у місто. Також вони будуть переміщатися в межах області, щоб недобросовісні перевізники не намагалися в обхід провозити наднормові вантажі. Завдяки спеціальному обладнанню, можна буде перевіряти легковий, вантажний і навіть річковий транспорт.

Комплекси місту надала "Укртрансбезпека". Придбали ж їх за кошти, які українському уряду виділила Європейська комісія у рамках угоди про фінансування програми "Підтримка впровадження транспортної стратегії України". Згідно з нею, Міністерство інфраструктури мало закупити 78 вагових комплексів такого типу до кінця 2018 року.

Раніше повідомлялося, що три машини передали для Сумської області. Восени цього року в Києві презентували 26 нових пересувних габаритно-вагових комплексів.

Як відомо, нормою є 40 тонн + 2% для вантажівок і 44 тонни для контейнеровозів. Проте фіксуються випадки, коли водії фур із зерном навантажують машини до 100 тонн, що вкрай негативно впливає на стан українських доріг.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram