Луценко шкодує про публічну "війну з НАБУ"
Загрузка плеера...

Голова Генеральної прокуратури Юрій Луценко розповів про результат своєї зустрічі з керівником Національного антикорупційного бюро України Артемом Ситником. Генпрокурор стверджує, що в обох відомствах шкодують про публічне зведення рахунків.

Очільник ГПУ визнав, що підпорядкована йому організація, як і структура під керівництвом Ситника, зробили ряд помилкових заяв. На думку Луценка, це стосується також інформації про перешкоджання роботі НАБУ з боку працівників Генеральної прокуратури. Луценко стверджує, що такого не було. Відзначимо, що директор Національного антикорупційного бюро України поки не прокоментував зустріч з Юрієм Луценком. Проте очільник Генпрокуратури заявив, що правоохоронці погодились сісти за стіл переговорів.

Нагадаємо, місяць тому правоохоронці затримали агента НАБУ, що намагався дати хабара чиновниці Державної міграційної служби Діні Пімаховій. У Ситника пояснили, що проводили спецоперацію. Втім, у Луценка дії агентів розцінили як злочин (провокація підкупу). Крім того, у прокуратурі вважають порушенням закону те, що працівники так званого таємного відділу НАБУ не проходили відкритий конкурс.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram