Гройсман хоче відставки керівника "Укроборонпрому"
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман ініціював відставку керівника державного концерну "Укроборонпром" Романа Романова. Причиною такої заяви стала заборгованість із виплати заробітної плати співробітникам державного підприємства "Миколаївський суднобудівний завод", який входить до складу держконцерну. Про своє рішення прем’єр-міністр заявив на засіданні уряду в середу, 27 грудня.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України:

"Я сьогодні підпишу подання на ім’я Президента. А керівнику "Укроборонпрому" раджу звільнитись самостійно. Більше з Вами працювати я не буду. Сказано – не зроблено, до побачення. Шукайте іншу роботу. Прийде новий керівник, він знайде рішення погашення заборгованості перед працюючими людьми. Тому сьогодні я поставлю це питання і сподіваюсь, що Президент дуже швидко прийме рішення про звільнення людей, які не здатні виконувати функції, які на них покладено. Особливо, від доручення прем’єр-міністра".

Також Гройсман нагадав, що на одному з минулих засідань уряду керівнику "Укроборонпрому" доручили виплатити 58 млн грн заборгованості із зарплатні працівникам "Миколаївського суднобудівного заводу". Посадовцю дали термін до 25 грудня. Та це питання досі так і не вирішили.

Державне підприємство "Миколаївський суднобудівний завод" досі не відновило свою роботу. Співробітники вже не перший місяць мітингують і вимагають виплат зароблених ними грошей.

Як відомо, Роман Романов був призначений на посаду директора держконцерну "Укроборонпром" у 2014 році. Тоді про Романова було відомо лише те, що він учитель фізики, власник автосалону та керівник виборчого штабу Петра Порошенка на Херсонщині, депутат обласної ради. Після призначення експерти зазначали, що президент віддав перевагу особистій відданості, а не професіоналізму.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram