Українці назвали безвіз подією року
Загрузка плеера...

Представники фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва 27 грудня оприлюднили результати підсумкового соціологічного опитування щодо ключових подій та персоналій 2017 року.

Респондентам було запропоновано обрати політика, діяльність якого вони вважають найбільш визначальною для країни за останні 12 місяців. Найчастіше звучало ім’я чинного Президента України. Петро Порошенко отримав 10% голосів. Друге місце посів Міхеїл Саакашвілі, а замкнула чільну трійку Юлія Тимошенко.

Що ж стосується найважливішої політичної події року в межах нашої держави, то понад чверть опитаних погодилися, що на це звання заслуговує старт безвізового режиму з ЄС. "Справа Саакашвілі" виявилася цікавішою для 9,6% українців, трохи менше обрали війну на Донбасі. 6% звернули особливу увагу на пенсійну реформу.

На міжнародній арені мало що могло викликати більший ажіотаж, аніж вступ на посаду президента США республіканця Дональда Трампа. Такий варіант обрали 16,7% респондентів. Трохи менше 8% найбільш турбувала війна у Сирії і аж 25,5% взагалі не змогли визначитися з відповіддю на запитання.

Зазначимо, що опитування проводилося з 15 до 19 грудня у всіх регіонах України, окрім тимчасово окупованих територій. Участь у дослідженні взяли 2004 повнолітні особи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram