У новорічному зверненні гаранта будуть "сюрпризи"
Загрузка плеера...

Незважаючи на повальну боротьбу з "радянським спадком", від однієї з традицій минулого століття українська політична еліта відмовлятися наміру не має. Мова про новорічне звернення президента.

За інсайдерською інформацією, цьогорічне привітання Петро Порошенко вже записав. Обіцяють сюрпризи, проте жодної конкретики. Відомо тільки, що, на відміну від своїх "папєрєдників" на посту номер один, нинішній гарант особисто редагує текст, створений спічрайтерами, додаючи до нього власні слова.

Втім, кожен з президентів після Леоніда Макаровича Кравчука вносив до усім знайомої процедури якість свої елементи. Якщо перший глава держави вітав українців дуже офіційно, сидячи за столом, то Леонід Кучма розбавляв атмосферу то шампанським, а то й взагалі онуком з собакою. Віктор Ющенко змінив інтер’єр на екстер’єр, перенісши звернення на вулицю. У президента-втікача Януковича були свої "фішки" – "дефіле" червоною доріжкою і стиснуті кулаки. Казали, що Віктор Федорович ненавидів виконувати церемоніальні функції, тому необхідність зачитувати вітальний текст була для нього справжньою мукою. Звідси й зовнішні ознаки роздратування.

А от що усі п’ятеро гарантів мали спільного – то це негативне програмування населення. Кожен із них використовував фрази на кшталт "складний рік" та "важко далося", які в останні миттєвості перед боєм курантів аж ніяк не додавали українцям оптимізму.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram