У "Приватбанк" держава влила ще 16 млрд грн
Загрузка плеера...

Міністерство фінансів України завершило четвертий етап докапіталізації націоналізованого публічного акціонерного товариства "ПриватБанк". Відомство влило у фінустанову 16 млрд грн в обмін на її акції.

Про необхідність докапіталізації заявили у самому "ПриватБанку" після того, як 18 грудня наглядова рада ПАТ затвердила переоцінку об’єктів нерухомості та фінансового лізингу. Адже за її результатами банк виявився в гіршому стані, ніж на момент переходу в державну власність.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року Кабінет Міністрів на підставі пропозиції Нацбанку ухвалив рішення про націоналізацію "ПриватБанку". Тоді ж затвердили і додаткову капіталізацію ПАТ на понад 116 млрд грн. Виплати здійснювали у два етапи: у грудні 2016 та лютому 2017 років.

Влітку цього року Кабмін знову ухвалив рішення про докапіталізацію банку. Уряд заявив про можливість вливання близько 38 млрд грн.

У липні у "ПриватБанк" вже внесли частину облігацій внутрішньої державної позики. В обмін на акції фінустанові виділили 22 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram