Євросоюз критикує Росію за Навального
Загрузка плеера...

Європейська служба зовнішніх зв’язків ще за чотири місяці до голосування поставила під сумнів демократичність президентських виборів у Росії. Причиною для такої заяви стала відмова Центрального виборчого комітету країни-агресора реєструвати кандидатом лідера опозиції Олексія Навального.

У Брюсселі нагадують, що Європейський суд з прав людини визнав факт утисків проти політика з боку російської правоохоронної системи під час розгляду його кримінального провадження. Справу, через яку Навального формально не допустили до виборів, європейські чиновники вважають політично мотивованою.

Нагадаємо, що через відмову ЦВК прийняти від нього документи опозиціонер закликав усіх виборців бойкотувати голосування, цинічно призначене владою на день анексії Криму – 18 березня. За словами Навального, процедура, яку пропонують росіянам, не є виборами, оскільки усіх своїх суперників Путін погодив особисто. Подібні висловлювання можуть коштувати політику ще одного судового процесу. Принаймні, прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков вже заявив, що слова про бойкот виборів треба перевірити на відповідність російському законодавству.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram