З "яблучної" компанії хочуть стягнути трильйон
Загрузка плеера...

2017 рік загалом видався для компанії Apple дуже вдалим, проте його завершення може сильно зіпсувати "яблучним" акціонерам настрій. Десятки користувачів в усіх куточках світу подають проти корпорації з Купертіно позови через повідомлення про свідоме "гальмування" швидкодії iPhone.

Мова йде про заяву інженерів компанії, у якій вони зізналися, що задля продовження терміну експлуатації гаджетів зі старими акумуляторами програмно знижують частоту їх процесорів. З одного боку, це й справді дозволяє моделям iPhone 4-5 річної давнини й досі служити своїм власникам. Проте Apple одразу ж звинуватили у тому, що зменшення швидкодії відбувається задля того, аби користувачі швидше купували новий, дорожчий комунікатор.

Деякі обурені "яблукомани" звернулися до суду, вважаючи, що корпорація порушила їх право на повну інформацію про продукт. Особливо резонансним став позов каліфорнійки Віолетти Майлян. Вона вимагає виплатити компенсацію у розмірі 1 трильйона доларів. Для довідки: це навіть більше, ніж капіталізація Apple, яка восени сягнула рекордних 900 мільярдів "зелених". Навряд чи американська Феміда задовольнить позов у повному обсязі. Проте не виключено, що найвідоміша компанія світу через власну хитрість понесе відчутні збитки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram