В’ятрович "пішов в атаку" на одеську Катерину
Загрузка плеера...

У грудні голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович пішов в атаку на імператрицю Катерину Другу. Скандальний історик вимагає від одеської влади виконати рішення суду та демонтувати пам’ятник російській правительці, встановлений на площі неподалік від Потьомкінських сходів.

Монумент був встановлений у 1900 році, проте після приходу до влади більшовиків його прибрали. Відновлення пам’ятника відбулося у середині "нульових" років вже цього століття. Проте десятиліття потому Інститут нацпам’яті разом з націоналістами домоглися від служителів Феміди визнання реконструкції на Катерининській площі незаконною.

Соціологічний центр "Пульс" вирішив перевірити, чи відповідає ініціатива пана В’ятровича інтересам місцевих жителів. Після опитування 800 одеситів, які максимально репрезентують доросле населення міста, виявилося, що аж 81% категорично проти демонтажу скульптурної групи і ще 12% не схвалюють подібний крок. Таким чином, число противників "спадку Російської імперії" за останні роки суттєво зменшилося. Раніше збереження пам’ятника підтримували лише від 60 до 70% містян.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram