Міноборони будує завод за 1,4 млрд грн
Загрузка плеера...

Міністр оборони України Степан Полторак під час спілкування з журналістами анонсував будівництво заводу, що займатиметься виготовленням боєприпасів для вітчизняного війська. На початок зведення об’єкту вже було погоджено виділити величезну суму бюджетних коштів – 1 мільярд 400 мільйонів гривень.

За словами пана Полторака, це лише частина грошей, які знадобляться для фінансування проекту. Завод має забезпечити безперебійне постачання Збройним Силам передусім дефіцитних боєприпасів старого зразка. Проте разом з отриманням нового озброєння, яке відповідатиме стандартам Північноатлантичного альянсу, підприємство буде перепрофільовуватися під нові потреби.

Міністр також зазначив, що у 2017 році підконтрольне йому відомство впоралося зі своїми завданнями приблизно на 90%. Найбільші труднощі виникли у царині законодавства. Зокрема, Міністерству оборони так і не вдалося домогтися ухвалення закону про військову поліцію. Це, на думку Полторака, чинить перепони максимальній ефективності роботи усіх урядових структур.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram