Головні події 26-27 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 26-го до ранку 27 грудня 2017 року:

ЄС хоче Навального на виборах

Європейська служба зовнішніх зв’язків розкритикувала відмову ЦВК Росії зареєструвати Олексія Навального кандидатом у президенти. Відомство вважає, що цей крок ставить під сумнів демократичність виборів, а кримінальну справу проти Навального називає політично мотивованою.             

Луценко мириться з Ситником

Генеральний прокурор Юрій Луценко визнав, що було помилкою публічно зводити рахунки з директором НАБУ Артемом Ситником. Очільник ГПУ заявив журналістам під час інтерв’ю, що вони з Ситником "дійшли спільної думки".    

Порошенко проігнорував "венеціанку"

Центр протидії корупції стверджує, що президентський законопроект про Антикорупційний суд не враховує рекомендації Венеціанської комісії. Документ ставить нове відомство у залежність від Державної судової адміністрації, а також містить дивні положення щодо юрисдикції суду.

Суд відпустив двох "тітушок"

Шевченківський районний суд столиці відпустив двох "тітушок", причетних до замаху на активістів Євромайдану. Запобіжний захід Олегу Гебану та Сергію Костенку змінили з тримання під вартою на домашній арешт.   

З передмістя Дамаска почалась евакуація

Міжнародний комітет Червоного Хреста повідомив про початок евакуації людей з передмістя Дамаска Східної Гути. Майже 400 тисяч осіб перебували у облозі без доступу до належної медичної допомоги та продуктів харчування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram