Князєв доповів про стан розслідування резонансних справ
Загрузка плеера...

Голова Національної поліції Сергій Князєв відзвітував щодо підсумків роботи відомства у 2017-му році. Результатами розслідування резонансних справ керівник відомства похвалитися не зміг. Зокрема, у справі Павла Шеремета новим є хіба що закриття від публічного доступу матеріалів судових засідань.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України:

"Особи, які вчинили убивство громадянина Шеремета, не встановлені. Чому ми засекретили саме в цьому правопорушенні рішення судів, то хочу сказати – не тільки в цьому, а в багатьох розслідуваннях, які вимагають великої кількості звернень до суду першої інстанції, щоб не підпадати під інсинуації чиїсь, правопорушники не розуміли шляхів, якими йдуть слідчі, ми приймаємо такі рішення. Не тільки у справі Шеремета ми клопочемо щодо закриття інформації".

Протягом 2017-го року Київ та передмістя столиці сколихнула ціла серія злочинів, які забрали життя співробітника головного управління розвідки міністерства оборони Максима Шаповала, добровольців Аміни Акуєвої та Тимура Махаурі. У жовтні стався замах на народного депутата Ігоря Мосійчука, через який загинули двоє людей.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України:

"Вони не об’єднуються спільними злочинцями. Вони об’єднуються тільки зухвалістю й територіально і у часі. Тому Національна поліція тоді прийняла рішення про переведення гарнізонів Києва та Київської області на посилений варіант несення служби. Я хочу запевнити вас, що по цих правопорушеннях слідство активно наближається до тих моментів, коли ми зможемо щось констатувати позитивне для нашого суспільства. Але розголошувати цю історію я не маю права".

Більше року тому, 4 грудня 2016-го року під час спецоперації у селі Княжичі під Києвом сталася перестрілка, в результаті якої загинуло п’ятеро правоохоронців. За коментарями голова Нацполіції відправляє до Генеральної прокуратури.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України:

"Коментарі по розслідуванню цієї справи має дати той орган, який проводить розслідування, Генеральна прокуратура. Позицію Нацполіції ми неодноразово доводили до суспільства, вона незмінна".

Нагадаємо, раніше Сергій Князєв заявляв про те, що у справі про перестрілку в Княжичах фігурує голова Нацполіції у місті Києві Андрій Крищенко.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram