Україна досі не поліпшила ситуацію з виборчим процесом, - expert view
Загрузка плеера...

26 грудняв рубриці "Expert View" від телеканалу NewsNetwork – політичний експерт Валентин Гладких, який в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу NewsNetwork розповів про можливе оскарження місцевих виборів у територіальні громади через чисельні правопорушення. На думку експерта, попри чисельні скарги та оскарження, результати виборів ніхто не буде ставити під сумніви, визнають, що вони відбулися, а відповідно, визнають їх результати.

Валентин Гладких, політичний експерт:

"Процедура протікання місцевих виборів у територіальні громади та процедура оскарження їхніх результатів визначена у правовому полі. Якщо ми будемо давати оцінку з позиції експертів, то це може бути одна оцінка, але якщо ми будемо дивитися очима юристів, то це може бути інша оцінка. В даному випадку я схильний думати, що попри чисельні скарги та оскарження, результати виборів ніхто не буде ставити під сумніви, визнають, що вони відбулися, а відповідно, визнають їх результати. Можливо, будуть оскаржені результати цих виборів за окремими дільницями, але це тільки політтехнологічна частина виборчого процесу, тому докорінно нічого не зміниться.

Для окремих кандидатів може бути принципово важливо, що не скасували результати виборів на окремих дільницях де вони перемагали, але загалом це не є дуже критичним. Безумовно, що сам характер протікання передвиборчої кампанії, процесу волевиявлення громадян на цих дільницях та можливе продовження "епопеї" з підрахунком голосів свідчить про те, що Україна, на жаль, за час свого існування як незалежна суверенна держава абсолютно не поліпшила ситуацію із виборами. Хронічно виникають ті самі порушення та зловживання, а ми хронічно говоримо про одні й ті самі проблеми, але дуже мало робимо для того, щоб ці проблеми усувалися".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram