НАЗК знайшло порушення у декларації Омеляна
Загрузка плеера...

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра інфраструктури Володимира Омеляна за 2016 рік.

За результатами перевірки було встановлено, що посадовець вказав недостовірну інформацію. Справа в тому, що чиновник, вніс відомості про квартиру площею понад 80 квадратних метрів. У декларації зазначено, що дружина Омеляна володіє частиною цього житла. Втім, про співвласників квартири у декларації нічого не зазначено. У НАЗК такі дії вважають порушенням закону.

Та, попри це, в Агентстві запевнили, що підстав для притягнення урядовця до адміністративної чи кримінальної відповідальності немає. Тому Омеляна зобов’язали лише внести правки у декларації.

Нагадаємо, наприкінці осені Національне антикорупційне бюро України провело обшук у будинку міністра інфраструктури через підозру у незаконному збагаченні.

Детективи встановили, що з грудня 2016 року Омелян та його сім'я проживають у будинку вартістю 7 мільйонів гривень. За документами, він належить двоюрідній племінниці дружини міністра.

Та у НАБУ заявили, що дівчина не отримувала таких доходів, які дозволили б їй придбати цю маєтність. Детективи спиралися на інформацію Державної фіскальної служби.

При цьому у е-декларації чиновника про будинок взагалі не згадується. Згідно з документом, урядовець проживає у квартирі своєї дружини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram