Держенергоефективності затвердила тарифи на тепло
Загрузка плеера...

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження оприлюднило середньозважені тарифи на теплову енергію. У відомстві розрахували, скільки мають сплачувати жителі різних областей. Крім того, Держенергоефективності затвердило вартість енергії для бюджетних організацій.

Більше за все доведеться платити мешканцям Харківщини. Вартість однієї гігакалорії тепла для населення тут визначили у 1354 грн. Дорогим буде також опалення для жителів Рівненської, Харківської, Чернігівської та Волинської областей. Натомість на Буковині тариф становить менше тисячі гривень. Трохи більше тисячі за одну гігакалорію платитимуть у Житомирській, Одеській та Миколаївській областях. Мешканцям столиці також пощастило потрапити до категорії тих, хто платитиме трохи менше середньої вартості.

Відзначимо, що йдеться про теплову енергію, вироблену з використанням природного газу. У Держенергоефективності пояснили, що тарифи для "зеленої енергії" мають встановлювати органи місцевого самоврядування. Вартість тепла, яке виробляють з відновлюваних джерел, може бути трохи меншою (90% від середньозваженого тарифу). Транспортування теплоенергії стане дорожче на 7%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram