Більшість українців вважають рік невдалим
Загрузка плеера...

Кінець грудня – час підбиття підсумків, в тому числі й у сфері соціології. Центр Разумкова та компанія Research & Branding Group провели два дослідження, спрямовані на визначення ставлення українців до політичних подій 2017 року.

Спеціалісти запитали у людей, як вони оцінюють реформи, якими хвалиться нинішня українська влада. Результати виявилися невтішними. Тільки зміни у системі освіти змогли набрати хоча б чверть прихильників. Усі ж інші реформи – медична, пенсійна та судова – у абсолютної більшості наших співвітчизників викликають обурення та заперечення. Також не мають підтримки ініціативи щодо скасування мораторію на продаж землі та масової приватизації державних підприємств.

У другому дослідженні респондентам пропонували загалом дати оцінку 2017 року в житті країни. 56% переконані: рік, що минає, був складним і невдалим. Близько третини опитаних погодилися, що були за останні 12 місяців як позитивні, так і негативні моменти. І лише 3% населення залишаються оптимістами. Цікаво, що найменш задоволені українці проживають в центральних регіонах, хоча раніше песимістів було найбільше серед представників Сходу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram