Корупція на "Укроборонпромі" схвилювала США
Загрузка плеера...

ЗМІ повідомили, що Національне антикорупційне бюро України розслідує відмивання грошей на державному концерні "Укроборонопром". Американський журнал Foreign Policy з посиланням на звіт НАБУ повідомив, що справа пов'язана з договором на постачання до Іраку деталей для літаків АН-32.

Вартість контракту становила 39 млн дол. В антикорупційному бюро встановили, що до оборудок причетні чиновники держпідприємства "Укрспецекспорт", що входить до оборонного концерну. Посадовці "Укроборонпрому" вивели кошти, уклавши фіктивну угоду з компанією в Об'єднаних Арабських Еміратах. Український концерн перерахував шість мільйонів доларів за нібито виготовлені за кордоном механізми. Насправді ж жодних деталей з ОАЕ оборонпром не отримував, а всі запчастини, про які йшлося у договорі, було виготовлено в Україні.

Американські ЗМі стверджують, що виведені з бюджету гроші осіли на зарубіжних рахунках дітей посадовців. У США відзначили, що, поки у Києві радіють дозволу на поставки летальної зброї, власна оборонна промисловість України все більше загрузає у корупції.

У Національному антикорупційному бюро поки не прокоментували інформацію, опубліковану в американському журналі.

Відзначимо, правоохоронці розслідують також розтрату 200 млн грн посадовцями "Спецтехноекспорту". Ця структура входить до складу державного оборонного концерну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram