Байден вважає, що Янукович втік через нього
Загрузка плеера...

Колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що спілкувався з Віктором Януковичем напередодні його втечі з України. Цей епізод американський політик висвітлив у своїх мемуарах. Байден вважає, що "легітимний" залишив Україну саме через його дзвінок.

Справа в тому, наприкінці 2013 і на початку 2014 року тодішній віце-президент Сполучених штатів вів телефонні перемовини з Януковичем. Байден стверджує, що намагався вплинути на екс-президента України, закликаючи його змінити ставлення до протестувальників та стримати силовиків. Після розстрілів на Євромайдані американський політик заявив Януковичу, що все скінчено. А вже наступного дня "легітимний" покинув країну. Мемуари Байдена було видано у грудні цього року.

Нагадаємо, Віктор Янукович втік з України 22 лютого 2014 року. Через кілька місяців екс-президента оголосили у міжнародний розшук, проте згодом в Інтерполі заявили, що не розшукуватимуть утікача та його поплічників. Міжнародна поліція вважає, що розшук Януковича – це політична, а не кримінальна справа.

Генеральна прокуратура України підозрює "легітимного" у державній зраді. Суд неодноразово переносив засідання через клопотання адвокатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram