На Майдані мітингували і плювали в журналіста
Загрузка плеера...

У Києві на Майдані Незалежності пройшла акція протесту журналістів та громадських активістів, які вимагали справедливого покарання так званому "тітушководу" Юрію Крисіну, причетному до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія.

Близько 500 осіб мітингували проти вироку суду першої інстанції, який дав Крисіну, в якого вже були судимості, 4 роки умовно й відпустив із зали суду.

На акції протесту були присутні народні депутати, представники праворадикальних організацій, дружина загиблого журналіста та її адвокати.

Під час мітингу, який мав мирний характер, один з активістів вступив у словесну перепалку з головним редактором видання "Страна" Ігорем Гужвою, який раніше працював разом із Веремієм і прийшов на мітинг проти його вбивці. Про це заявив сам Гужва на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що це був напад з боку представника організації С14. За словами редактора, на нього плювали й намагалися вдарити.

Нагадаємо, 18 лютого 2014 року пізно ввечері на перехресті вулиць Володимирської та Великої Житомирської в Києві невідомі чоловіки з битами і зброєю, у касках, камуфляжі та чорних масках напали на Веремія і ІТ-фахівця Олексія Лимаренка. Невідомі витягнули чоловіків з автомобіля, побили, а Веремію вистрілили в груди.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram