Київ-2017: що змінилось, лишилось що?
Загрузка плеера...

У 2017 році обличчя української столиці змінювалося – здебільшого на краще, проте не обійшлося й без мінусів. Щось будували, щось ламали, а щось тільки обіцяли. Погляньмо на те, що влада зробила у Києві за минулі 12 місяців.

Активно розвивалася система наземного громадського транспорту. Було суттєво оновлено рухомий склад: "Київпастранс" придбав 45 нових трамваїв, 100 автобусів та 80 низькопідлогових тролейбусів. Відкривалися нові маршрути, в тому числі й нічні, які, хоч і не користуються великою популярністю, проте порожніми не їздять. А от вирішити проблему з графіком руху не вдалося. До того ж, зовсім вийшли з-під контролю приватні перевізники, які навіть почали возити людей "фейковими" маршрутками.

Задля безпеки у Києві встановили понад 5 тисяч камер відеоспостереження. Поліція використовує записи для пошуку злочинців, в тому числі вандалів, які двічі заливали бетоном Вічний вогонь.

Анічогісінько не змінилося у методах боротьби з незаконними малими архітектурними формами. Як і раніше, МАФи здебільшого зносили вночі, і робили це люди спортивної статури без знаків розпізнавання. До того ж, не можна не помітити, що демонтаж проводили нерівномірно.

Кияни отримали від влади величезну порцію обіцянок щодо інфраструктурних проектів. Метрополітен хочуть тягнути одразу у двох напрямах – на Виноградар та Троєщину. Допомогти мають китайські інвестори. А от найбільший довгобуд столиці – Подільський міст – навряд чи добудують в найближчі три роки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram