Головні події 25-26 грудня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 25-го до ранку 26 грудня 2017 року:

У Львові спрацювали тривожні сирени

У Львові ввечері спрацювала система оповіщення населення про небезпеку. Сирени було чутно по всьому місту. У міські раді повідомили, що жодної загрози немає, а ввімкнення звукової тривоги сталося через збій системи.             

Гватемала повторює крок США

Влада Гватемали вирішила перенести посольство в Ізраїлі з Тель-Авіва до Єрусалима, визнаючи його столицею держави. Президент республіки ухвалив таке рішення після зустрічі з прем’єром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.    

Тайфун забрав вже 230 життів

Внаслідок удару тайфуну "Тембін" на Філіппінах загинули вже щонайменше 230 людей. 100 осіб, яких вважають зниклими безвісти, досі розшукуються рятувальниками. 75 тисяч громадян покинули домівки через стихію.           

Навальний не зміг стати кандидатом

Російський ЦВК відмовився реєструвати Олексія Навального кандидатом у президенти через судимість. Опозиційний політик оголосив бойкот виборців, оскільки не може назвати "процедуру, яку пропонують росіянам" волевиявленням.   

Вандали осквернили музей Голокосту

В Одесі зловмисники розмалювали будівлю Музею Голокосту антисемітськими написами. Вандали познущалися і над іншими спорудами, пов’язаними з єврейським населенням. Поліція поки не коментує ситуацію.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram