У Києві на Хрещатику масово "пили каву"
Загрузка плеера...

На вихідних у центрі Києва на Майдані Незалежності декілька сотень людей прийшли на масову вуличну акцію "Кава на Хрещатику". Як повідомили у соцмережах, учасники заходу пили каву, їли солодощі та спілкувалися.

Напередодні демонстрації на сторінці у Facebook написали, що мета акції, "показати суспільству трохи іншу картинку, ніж щотижневі політичні вакханалії та спроба штурму Жовтневого палацу". Тому, за словами учасників, так званий флешмоб відбувався без партійних прапорів та політичної символіки.

Одні ЗМІ "охрестили" таких мітингувальників прихильниками чинного Президента, інші - противниками одіозного політика Міхеїла Саакашвілі. Самі ж учасники акції "Кава на Хрещатику" стверджували, що вони просто прийшли випити бадьорого гарячого напою і поспілкуватися.

Тривав захід недовго, проте без суперечок і політики не обійшлося. Підчас флешмобу група невідомих скандувала "Банду геть!". Хоча кого вони мали на увазі, так і не сказали. Ще одна компанія молодиків "у чорному" під час акції встигла почепити плакат на торговельному центрі "Глобус", а потім ще й влаштувати "фаєр-шоу".

Подібні акції провели в Одесі, Дніпрі, Полтаві, Херсоні та Харкові.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram