США наклали санкції на екс-беркутівця
Загрузка плеера...

Колишнього начальника "Беркута" Сергія Кусюка внесли до санкційного списку Сполучених Штатів Америки, спрямованого проти порушників прав людини та корупціонерів у всьому світі. Про це повідомило міністерство фінансів США.

Відомство зазначило, що український департамент спецрозслідувань, який займається злочинами проти активістів, назвав Кусюка керівником нападу на мирних демонстрантів 30 листопада 2013 року.

Наголошується, що він керував 290 офіцерами "Беркута", які брали участь у побитті активістів. Генеральна прокуратура України заявила, що Кусюк брав участь і в убивствах активістів на Майдані Незалежності в Києві в лютому 2014 року.

Крім того, у відомстві додали, що Кусюк наказав знищити документи, які пов’язані з тими подіями, і втік з України. Зараз екс-беркутівець переховується в Москві. Його впізнали під час розгону демонстрантів ОМОНом у червні 2017 року.

Зазначається, що всього в оновленому санкційному списку США, який ще називають "списком Магнітського", 52 людини та організації, яких уряд США називав порушниками прав людини.

Таким чином усі активи в межах юрисдикції США фізичних та юридичних осіб, які входять до списку, блокуються й американцям взагалі забороняється вести з ними транзакції.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram