Міноборони не хоче добудовувати "Україну"
Загрузка плеера...

Міністерство оборони України відмовилося від добудови ракетного крейсера "Україна" для потреб Військово-морських сил. Про це повідомили у прес-службі Державного концерну "Укроборонпром", опублікувавши відповідного листа від Міноборони.

У документі відомство фактично зняло питання необхідності утримання крейсера "Миколаївським суднобудівним заводом".

Водночас у концерні звернулися до Міноборони з вимогою остаточно вирішити, потрібен Україні ракетний крейсер чи ні. В "Укроборонпромі" заявили, що готові добудувати його, якщо виділять кошти.

Також корпорація назвала два варіанти подальшої долі судна: або продавати недобудову, або передбачити гроші на подальше утримання судна біля причальної стінки. Крім того, корпорація готова розглянути інші варіанти вирішення проблеми, які запропонує Кабмін.

Ракетний крейсер "Україна" спустили на воду 27 років тому. Його будівництво "заморозили", зараз корабель готовий на 95%. Миколаївський суднобудівний завод уже 3 роки виконує роботи з утримання крейсера, щоб уникнути руйнування. Адже це може призвести до падіння вартості судна до рівня брухту.

Нагадаємо, у 1998 році Україна продала китайцям важкий авіаносний крейсер "Варяг" за ціною брухту. У КНР це судно відновили і перетворили на повноцінний бойовий корабель.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram