Київрада прийняла бюджет столиці на 2018 рік
Загрузка плеера...

Київська міська рада затвердила бюджет столиці на 2018 рік. Відповідне рішення підтримали 95 депутатів на позачерговому пленарному засіданні.

За словами голови Київської міської державної адміністрації Володимира Кличка, доходи та видатки бюджету в 2018 році закладені на рівні понад 49 мільярдів гривень.

Згідно з документом, видатки столиці у 2018 році за загальним фондом становитимуть 36,4 млрд грн, за спеціальним - 12,6 млрд.

Голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков повідомив, що найбільше коштів наступного року міська влада планує спрямувати на освіту киян. Відповідну галузь профінансують на 13,6 млрд гривень. Також 9,1 млрд спрямують на охорону здоров’я, а 8,7 млрд – на соціальний захист містян.

За словами посадовця, порівняно з минулим роком фінансування освіти зросло на 28%, медицини – 19% та соцзахисту – на 18%.

Житлово-комунальна сфера отримає 2,1 мільярда гривень, майже мільярд – культура і півмільярда – спорт.

На транспортну інфраструктуру готуються виділити близько 5 млрд гривень.

Велика стаття витрат – це будівництво метро на Виноградар. На нього влада міста передбачила 2,5 млрд грн. Ще 1 млрд грн – на добудову Подільського моста.

На засіданні також зазначили, що за підсумками 11 місяців 2017 року бюджет Києва був виконаний за доходами на 94,5%.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram