Глава мінфіну хоче звільнення Луценка
Загрузка плеера...

Міністр фінансів Олександр Данилюк звинувачує Генеральну прокуратуру у перешкоджанні розслідувань проти колишніх керівників ПриватБанкуу і вимагає звільнення Генпрокурора Юрія Луценка.

Про це він заявив під час брифінгу.

Зокрема, Данилюк зазначив, що Генпрокуратура є головною перешкодою на шляху об’єктивного розслідування щодо "ПриватБанку".

Олександр Данилюк, міністр фінансів України

"Державним банком "Приватбанк" було ініційовано порушення 5 кримінальних справ, що наразі розслідуються Генеральною прокуратурою. Зокрема, щодо доведення банку до неплатоспроможності, незаконне виведення коштів з банку, неналежне використання конфіденційної інформації та серверів банку".

Данилюк додав, що жодна із цих справ не була передана на розгляд суду.

Крім того, міністр зазначив, що замість розслідувати порушення у "ПриватБанку", Генпрокуратура ініціює слідство щодо Національного банку України та Міністерства фінансів.

За словами Данилюка, відомство також відкрило справи проти залучених банком радників, які розслідують масштабні махінації в "ПриватБанку" до моменту націоналізації.

На думку міністра фінансів, це неприпустимо, адже держава вже витратила на націоналізацію й докапіталізацію фінустанови 140 млрд гривень.

Водночас Генеральна прокуратура та особисто Луценко вважають, що заяви Данилюка щодо відставки генпрокурора – банальне бажання уникнути кримінальної відповідальності за несплату міністром більш як 700 тисяч грн податків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram